Jesli jest to Twoja pierwsza wizyta przeczytaj: FAQ. Jeśli chcesz dodawać posty zarejestruj sie: Rejestracja.

Izrael

masz pomysł na ciekawą wyprawę, szukasz towarzysza podróży, chcesz zaproponowac lub sam zorganizować podróż - PISZ!
anula36

Izrael

Postautor: anula36 » 20 października 2013, 11:13 - ndz

czy w zwiazku z przesunieciem na czas nieokreslony wypadu do Izraela,nie mialby ktos ochoty wybrac sie na kilka dni samolotem z Krakowa lub katowic? szczegoly do obgadania.
jestem z Krakowa,nigdy nie bylam w izraelu i chcialam choc "liznac" ten kraj.

Janusz

Postautor: Janusz » 18 grudnia 2013, 20:12 - śr

Witaj!
Po tym jak padł wyjazd do Izraela do dziś nie bylem na forum Exstreka dlatego nie czytałem twego wpisu , jeśli nadal masz byś ochotę na zwiedzenie tego kraju to jestem chętny.
Janusz

anula36

Postautor: anula36 » 07 lipca 2015, 20:02 - wt

od listopada 2015 bezposrednio z Krakowa do Eilatu Ryanairem:) Kto chetny zeby zanurkowac w Morzu Czerwonym:)?

adamk76
Awatar użytkownika
Kontaktowanie:

Postautor: adamk76 » 20 sierpnia 2015, 18:26 - czw

Eilat to miejscowość typowo turystyczna. Wszędzie pełno hoteli, różnej klasy i ceny, restauracji, strakcji turystycznych (sporty wodne, i inne wodne uciechy, dyskoteki, kluby, centra handlowe), nie można się nudzić. Plaża wydzielona na część droższą (leżaki, parasole za które trzeba zapłacić) i tańszą, piaskową gdzie rozłożyć się może każdy kto ma ochotę na słoneczne kąpiele. Widok jaki możemy podziwiać to wybrzeża Egiptu i Jordanii, morze jest ciepłę nawet w naszej porze zimowej. Polecam: Eilat plan4fun

anula36

Postautor: anula36 » 27 października 2015, 23:31 - wt

Wróć do „Mam pomysł na wyjazd (nie tylko w Extreku)”