Jesli jest to Twoja pierwsza wizyta przeczytaj: FAQ. Jeśli chcesz dodawać posty zarejestruj sie: Rejestracja.

GRUZJA I ARMENIA 2012

było jak było, ale jak?
piotr102
Awatar użytkownika
Administrator
Kontaktowanie:

GRUZJA I ARMENIA 2012

Postautor: piotr102 » 07 sierpnia 2012, 20:22 - wt

Zaczynam naszą relacja z wyprawy do i po Gruzji I Armenii.
Pomysł jest taki abyśmy wszyscy albo choć czesc z nas napisali wspolnie relacja/wrazenia z podróży. Zapraszam zatem do korekt tego co pisze, uzupełniania i dzielenia sie.

Dzień 1
Po pól rocznych przygotowaniach, zbierania uczestników, przygotowania samochodu możemy wreszcie ruszyc w trasę. Jest gorąco, w kraju burze, tornada a ja mam nadzieje że w Gruzji ochłonę/odpocznę od upału. Beznadzieja. Ale warto miec marzenia :)
Ruszamy z Wrocka o 16. Zaczynamy podróż w 5 osób. Jest już na pokładzie Ania, Marta, Marcin, Krzysiek i Ja. Doskonałe humory i poznawanie kto i co. Czyli pierwsze koty za płoty. Już z Martą i Anią przezylismy wspólne przygody a jak bedzie teraz - to zawsze mnie ciekawi.
Jaka będzie ta wyprawa, co przyniesie nowego, co mnie zaskoczy, czego doświadczy, kogo poznam itp.
Czyli jedziemy - 11o km/h. Autostrada , pełen wypas, tylko niestety już płatna. Szybko jednak możemy przemierzyć nude drogi i ok. 21 jesteśmy już w Tarnowie gdzie zabieramy reszte, Arka, Krzysia, Ankę i małolate - Dominikę. Czeka nas noc w drodze. Ja jadę reszta sie poznaje i powoli gniezdzi do spania. Cudowna letnia noc, nocne stacje i cisza - oprócz spokojnie pracującego silnika Pitona. Szybko reszta odpływa w sen a moze marzy o...Jade przez Słowacje, na Węgrzech dosięga mnie burza i wycieraczki nie nadążają ze zgarnianiem tej rzeki z nieba. cdn
Strona Extreka: http://www.extrek.pl
Stronka wyprawy Dookoła Afryki: http://www.tripafryka.eu

Wróć do „Relacje, wspomnienia, opinie”